








Stablestol HillerstorpBorgdala
1 912 kr2 099 kr
Spar 9 %
Kampanje
tom 18/5
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En avskallet og stilig stablestol i Borgdala-serien. Laget av aluminium med sete- og rygg i grå polstret tekstil, krever ingen ekstra pute. tekstil er et lettstelt og hurtigtørkende materiale.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 9931 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Borgdala |
| Produkttype | Stablestol |
| Lengde | 580 mm |
| Bredde | 580 mm |
| Høyde | 870 mm |
| Dybde | 630 mm |
| Sittedybde | 45 cm |
| Sitehøyde | 460 mm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319070099313 |
