Beskrivelse
Röhnö hengestol er et brukervennlig alternativ til en tradisjonell hengekøye: plasser bunnrammen inne i det hengende teltet, heng teltet på terrassen eller til og med i hagen og slapp av.
Produktinformasjon
- Høyde: 110 cm
- Bredde: 100 cm
- Maks lastekapasitet: 100 kg
- Pakken inneholder en firedelt metallbase ramme, et hengende telt og et stoff- og karabinlås for oppheng.
- Høyde: 110 cm
- Bredde: 100 cm
- Maks lastekapasitet: 100 kg
- Pakken inneholder en firedelt metallbase ramme, et hengende telt og et stoff- og karabinlås for oppheng.
Egenskaper
| Varemerke | Röhnö |
|---|---|
| Art.Nr. | 6430077372139 |
| Farge | Blå |
| Materiale | Iron, Oxford cloth |
| Produkttype | Hengestol |
| Vekt | 3,2 kg |
| Høyde | 110 cm |
| Garanti | 1 år |
| Bredde | 100 cm |
| EAN-nr | 6430077372139 |






