Beskrivelse
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit |
| Materiale | Bomull,Polyester |
| Serie | Culasi |
| Produkttype | Hengestol |
| Lengde | 50 cm |
| Høyde | 120 cm |
| Puteinkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 100 cm |
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit |
| Materiale | Bomull,Polyester |
| Serie | Culasi |
| Produkttype | Hengestol |
| Lengde | 50 cm |
| Høyde | 120 cm |
| Puteinkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 100 cm |