Beskrivelse
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit |
| Materiale | Bomull,Polyester,Stål |
| Serie | Hamtic |
| Produkttype | Hengestol |
| Lengde | 35 cm |
| Høyde | 90 cm |
| Puteinkludert | Ja |
| Sitehøyde | 90 cm |
| Sittebredde | 80 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 80 cm |
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit |
| Materiale | Bomull,Polyester,Stål |
| Serie | Hamtic |
| Produkttype | Hengestol |
| Lengde | 35 cm |
| Høyde | 90 cm |
| Puteinkludert | Ja |
| Sitehøyde | 90 cm |
| Sittebredde | 80 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 80 cm |