







Hengestol Venture HomeLexi til Husdjur
1 555 kr1 829 kr
Spar 15 %
Kampanje

Lexi til Husdjur
1 555 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hengestol Lexi fra Venture Home. Beregnet for mindre kjæledyr. Lexi inviterer til et øyeblikk av avslapning. Den runde stolen har en stålramme og en kurv laget av kunstrotting. Krever enkel montering.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1019-408 |
| Farge | Sort/Grå |
| Materiale | Polyester/Stål/Konstrotting |
| Serie | Lexi |
| Type | Hundehus |
| Design | Stativ |
| Trekkfarge | Grå |
| Bruksområde | Utendørs |
| Dybde | 58 cm |
| Høyde | 94 cm |
| Sittedybde | 50 cm |
| Sitehøyde | 20 cm |
| Sittebredde | 55 cm |
| Bredde | 58 cm |
| EAN-nr | 7350118411629 |
