









Spisestol Venture HomePeoria
1 631 kr/st1 919 kr/stPris/pk 6 524
Spar 15 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisestol Peoria fra Venture Home. Fungerer utmerket som del av en spisegruppe eller alene som en vakker detalj. Laget av svart stål og beige rotting. Ingen montering nødvendig.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1511-2038 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål/Rotting/Polyester |
| Serie | Peoria |
| Type | Hagestol |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 36 cm |
| Dybde | 59 cm |
| Høyde | 78 cm |
| Sittedybde | 45 cm |
| Sitehøyde | 45 cm |
| Sittebredde | 42 cm |
| Bredde | 56 cm |
| EAN-nr | 7350118410578 |
