
Posisjonsstol Venture HomeAlbany
fra1 575 kr/st
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Posisjonsstol fra Venture Home som er laget av aluminium, aintwood og textilene. Stolen selges i 2-pakning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Hvit, Hvit/Grå, Sort |
| Materiale | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Serie | Albany |
| Produkttype | Stol |
| Bredde | 290 mm |
| Høyde | 600 mm |
| Sittedybde | 490 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Ja |
| Dybde | 980 mm |
| Vekt | 13 kg |
| Montering | Ja |
| Puteinkludert | Nei |
| Sitehøyde | 440 mm |
| Bruksområde | Utendørs |
