
Posisjonsstol Venture HomeAleyna
fra1 079 kr/stfra1 269 kr/stPris/pk 2 158
Spar 15 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Posisjonsstol Aleyna fra Venture Home. Laget av aluminium og polywood. Ryggstøtten kan justeres i 5 forskjellige posisjoner. Ingen montering nødvendig.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Hvit/Grå, Sort |
| Materiale | Aluminium/Polywood |
| Serie | Aleyna |
| Produkttype | Posisjonsstol |
| Sammenleggbar | Ja |
| Rygghøyde | 70 cm |
| Dybde | 67 cm |
| Høyde | 109,5 cm |
| Puteinkludert | Nei |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 44 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 59 cm |


