Beskrivelse
Posisjonsstol fra Venture Home som er laget av aluminium og textilene. Stolen selges i 2-pakning.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Hvit/Grå, Sort |
| Materiale | Textilene/Aluminium |
| Serie | Break |
| Produkttype | Spisestol |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Ja |
| Lengde | 62 cm |
| Dybde | 46,5 cm |
| Høyde | 107,5 cm |
| Tykkelse | 50 mm |
| Bredde | 55 cm |
| Puteinkludert | product_attribute_nei |
| Sitehøyde | 43 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Vekt | 8,5 kg |





