
Posisjonsstol Venture HomePanama
fra1 631 kr/st
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Posisjonsstol fra Venture Home som er laget av aluminium, teak og textilene. Stolen selges i 2-pakning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Materiale | Teak/Aluminium/Textilene |
| Serie | Panama |
| Produkttype | Stol |
| Bredde | 610 mm |
| Høyde | 430 mm |
| Sittedybde | 450 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Ja |
| Dybde | 2080 mm |
| Vekt | 16 kg |
| Tykkelse | 50 mm |
| Puteinkludert | Nei |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Montering | Ja |
