
Posisjonsstol Venture HomePerla
fra1 555 kr/stfra1 829 kr/stPris/pk 3 110
Spar 15 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Posisjonsstol Perla fra Venture Home. Laget av aluminium og med armlener i teak. Ryggstøtten kan justeres i 5 forskjellige posisjoner. Fungerer utmerket som en del av en spisegruppe eller alene som en vakker detalj. Ingen montering nødvendig.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Materiale | Aluminium/Teak |
| Serie | Perla |
| Produkttype | Posisjonsstol |
| Sammenleggbar | Ja |
| Sittebredde | 42 cm |
| Sittedybde | 42 cm |
| Puteinkludert | Nei |
| Høyde | 108 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 59 cm |
| Rygghøyde | 45 cm |
| Sitehøyde | 43 cm |
| Dybde | 75 cm |


