











Hagebord Eden WoodRansvik Greige 77x138x55 cm Svensk Norrlandsfuru FSC Mix
3 749 kr4 999 kr
Spar 25 %
Kampanje

Ransvik Greige 77x138x55 cm Svensk Norrlandsfuru FSC Mix
3 749 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skånska Eden Wood fra Örkelljunga produserer stilige lounge møbler av høy kvalitet for den kresne hageentusiasten.
Å kjøpe svensk tømmer er bærekraftig fordi lange transporter unngås. I tillegg er alle skogene FSC-sertifisert.
At alle lounge-sofaer er laget av svensk tømmer, gjør at man kan føle seg trygg på å få det aller beste når man handler fra Eden Wood.
At alle lounge-sofaer er laget av svensk tømmer, gjør at man kan føle seg trygg på å få det aller beste når man handler fra Eden Wood.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 0531-47 |
| Farge | Greige |
| Materiale | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Serie | Ransvik |
| Type | Hagebord |
| Lengde | 137 cm |
| Høyde | 55 cm |
| Bredde | 78 cm |
