




Sidebord Venture HomeLina UtendørsSort
994 kr1 169 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 18/5
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dette nette sidebordet fra Lina-serien passer perfekt både som et avlastningsbord eller som ekstra bordflate når det er nødvendig. Bordet er laget av det slitesterke materialet aluminium. Kanskje et moderne og praktisk sidebord er akkurat det uteplassen din trenger? Match det med din loungegruppe, og du er klar! Mål: 40x40.
Varemerke
Beskrivelse
Dette nette sidebordet fra Lina-serien passer perfekt både som et avlastningsbord eller som ekstra bordflate når det er nødvendig. Bordet er laget av det slitesterke materialet aluminium. Kanskje et moderne og praktisk sidebord er akkurat det uteplassen din trenger? Match det med din loungegruppe, og du er klar! Mål: 40x40.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1382-408 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål |
| Serie | Lina |
| Produkttype | Sidebord |
| Lengde | 400 mm |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 330 mm |
| Bruksområde | Utendørs |
| EAN-nr | 7350118410509 |