












Hagegruppe Venture HomeTure med Dynor
7 023 kr8 779 kr
Spar 20 %
Kampanje

Ture med Dynor
7 023 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Velkommen hjem til en avslappende og iøynefallende sofagruppe i trendy design! Ture Sofagruppe er en komfortabel og stilig gruppe i svart med tilhørende bord med en glassplate på toppen. Holdbare puter i grått er inkludert, og gruppen rommer totalt 4 sittende gjester.
Vedlikeholdsråd:
Stål og mesh er to materialer som avviser skitt og væsker. Imidlertid må man være oppmerksom på at vann kan forårsake flekker og rust. Sørg derfor for å tørke av overflaten med en myk, fuktig klut og såpevann for å unngå at materialet ruster. Hvis flekkene eller rusten sitter for hardt, anbefales en myk klut fuktet i ren alkohol. Løsemidler må aldri brukes på lakkert eller overflatebehandlet metall. Husk at underlaget møblene står på kan forårsake misfarging, vær oppmerksom. Oppbevar møblene tørt eller under møbelbeskyttelse.
Stål og mesh er to materialer som avviser skitt og væsker. Imidlertid må man være oppmerksom på at vann kan forårsake flekker og rust. Sørg derfor for å tørke av overflaten med en myk, fuktig klut og såpevann for å unngå at materialet ruster. Hvis flekkene eller rusten sitter for hardt, anbefales en myk klut fuktet i ren alkohol. Løsemidler må aldri brukes på lakkert eller overflatebehandlet metall. Husk at underlaget møblene står på kan forårsake misfarging, vær oppmerksom. Oppbevar møblene tørt eller under møbelbeskyttelse.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2043-408 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål |
| Serie | Ture |
| Type | Sofagruppe |
| Lengde | 95 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Dybde | 71 cm |
| Høyde | 45 cm |
| Bredde | 118 cm |
| EAN-nr | 7350133233350 |
