Beskrivelse
Roxo er en hjørnesofa med 7 sitteplasser i en stilig og moderne design. Sofaen leveres med puter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9151-018 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Konstrotting/Stål/Polyester |
| Serie | Roxo |
| Produkttype | Hjørnesofa |
| Lengde | 2800 mm |
| Bredde | 2290 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Sittedybde | 790 mm |
| Vekt | 45 kg |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Antall Sitteplasser | 7 |
| Montering | Ja |
| Trekkfarge | Grå |
| Sittebredde | 2210 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| EAN-nr | 7350107081659 |





















