















Hjørnesofa Venture HomeSalvadorHvit
8 311 kr10 389 kr
Spar 20 %
Kampanje

Salvador
Hvit8 311 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Hjørnesofaen fra Salvador-serien passer perfekt både i uterommet og på uteplassen! Rammen i rette former er laget av pulverlakkert metall og har integrerte armlener for ekstra komfort. Myke puter med avtagbart trekk er inkludert. Her får du en tidløs og slitesterk hjørnesofa som forlenger hyggelige sommerkvelder!
Varemerke
Beskrivelse
Hjørnesofaen fra Salvador-serien passer perfekt både i uterommet og på uteplassen! Rammen i rette former er laget av pulverlakkert metall og har integrerte armlener for ekstra komfort. Myke puter med avtagbart trekk er inkludert. Her får du en tidløs og slitesterk hjørnesofa som forlenger hyggelige sommerkvelder!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 4160-400 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Serie | Salvador |
| Type | Loungesettt |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 690 mm |
| Sittedybde | 590 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 1920 mm |
| Vekt | 30 kg |
| Montering | Ja |
| Trekkfarge | Grå |
| Bruksområde | Utendørs |
| Sittehøyde | 330 mm |
| Sittebredde | 1130 mm |
| Antall Sitteplasser | 5 |
| Tykkelse | 100 mm |
| EAN-nr | 7350107083462 |