Beskrivelse
Vikelund er en komplett hjørnesofa med 5 sitteplasser i en stilfull og moderne design. Sofaen leveres med puter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9351-079 |
| Farge | Natur |
| Materiale | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Serie | Vikelund |
| Produkttype | Hjørnesofa |
| Bredde | 2020 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Sittedybde | 540 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 2020 mm |
| Vekt | 42 kg |
| Trekkfarge | Sand |
| Sitehøyde | 320 mm |
| Antall Sitteplasser | 5 |
| Tykkelse | 550 mm |
| Montering | Ja |
| Puteinkludert | Ja |
| Sittebredde | 1120 mm |
| Bruksområde | Utendørs |
| EAN-nr | 7350107083271 |















