
Hagesofa Eden WoodRansvik 2-seter Greige Svensk Norrlandsfuru
4 399 kr7 499 kr
Spar 41 %
Kampanje

Ransvik 2-seter Greige Svensk Norrlandsfuru
4 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Svenskprodusert for den miljøbevisste, alt er laget av svensk Nordlandsfuru fra velpleide skoger i Nordland.
Skånske Eden Wood fra Örkelljunga produserer stilige utemøbler av høy kvalitet for den kresne hageentusiasten.
At alle lounge-møbler er laget av svensk trevirke, sikrer at du får det aller beste når du handler fra Eden Wood. Å kjøpe svensk trevirke er bærekraftig ettersom lange transporter unngås. I tillegg er alle skogene FSC-sertifiserte.
Skånske Eden Wood fra Örkelljunga produserer stilige utemøbler av høy kvalitet for den kresne hageentusiasten.
Skånske Eden Wood fra Örkelljunga produserer stilige utemøbler av høy kvalitet for den kresne hageentusiasten.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 0534-47 |
| Farge | Greige |
| Materiale | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Serie | Ransvik |
| Type | 2-seter |
| Lengde | 148 cm |
| Høyde | 81 cm |
| Bredde | 82 cm |
