

















Hjørnesofa Venture HomeAndorra Utendørs
20 745 kr
Beskrivelse
Andorra er en hjørnesofa med sort aluminiumsramme og armlener. Rygg- og armlener er i sort repnett, og en akasie-ramme rundt setet med et sort fjærende nett i midten. Inkluderer grå puter. Enkel montering kreves.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9582-019 |
| Farge | Natur/Svart/Grå |
| Materiale | Aluminium/Akacia |
| Serie | Andorra |
| Produkttype | Hjørnesofa |
| Bredde | 2110 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Rygghøyde | 43 cm |
| Trekkfarge | Grå |
| Puteinkludert | Ja |
| Sitehøyde | 270 mm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| EAN-nr | 7350107081260 |
