












Hjørnesofa Venture HomePanama
16 199 kr20 249 kr
Spar 20 %
Kampanje
23h igjen!
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Panama er en hjørnesofa i sort aluminiumsramme, uten armlener med grå puter. Sofaen har to inkluderte sidebord i sort aluminiumsramme med akasietre bordplater. Lett montering kreves.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9560-068 |
| Farge | Natur/Svart/Grå |
| Materiale | Aluminium/Akacia |
| Serie | Panama |
| Produkttype | Hjørnesofa |
| Bredde | 2300 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Trekkfarge | Grå |
| Puteinkludert | Ja |
| Sitehøyde | 330 mm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| EAN-nr | 7350107081475 |
