















Loungegruppe Venture HomeRamosHvit
15 271 kr19 089 kr
Spar 20 %
Kampanje

Ramos
Hvit15 271 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Ramos hjørnegruppe fungerer utmerket for dere som omgås mange og har en større terrasse eller uteplass! Med sitt tidløse design og slitesterke materialer er det et møbel som fungerer i mange år. Perfekt for en kaffepause eller hvorfor ikke lese en bok i solen?
Vedlikeholdsråd:
Utemøbler i aluminium og rustfritt stål bør rengjøres regelmessig med vann og mild såpe. Skyll alltid grundig med rikelig med vann, noe som blir ekstra viktig hvis møblene er plassert i nærheten av havet hvor salt kan transporteres via luften. Saltet kan føre til korrosjon som kan forårsake flaking eller bobler i lakken. Ikke vask møblene med høytrykksvasker, overflaten kan bli skadet av det høye trykket.
For maksimal levetid anbefaler vi at møblene oppbevares i et tørt rom, alternativt under et møbeldeksel. Aluminium er et lett materiale som gjør at dine møbler blir enkle å flytte.
Utemøbler i aluminium og rustfritt stål bør rengjøres regelmessig med vann og mild såpe. Skyll alltid grundig med rikelig med vann, noe som blir ekstra viktig hvis møblene er plassert i nærheten av havet hvor salt kan transporteres via luften. Saltet kan føre til korrosjon som kan forårsake flaking eller bobler i lakken. Ikke vask møblene med høytrykksvasker, overflaten kan bli skadet av det høye trykket.
For maksimal levetid anbefaler vi at møblene oppbevares i et tørt rom, alternativt under et møbeldeksel. Aluminium er et lett materiale som gjør at dine møbler blir enkle å flytte.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2086-400 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Ramos |
| Type | Sofagruppe |
| Lengde | 80 cm |
| Dybde | 80 cm |
| Høyde | 66 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| EAN-nr | 7350133233206 |
