







Sofa Venture HomeMoa Utendørs
8 407 kr10 509 kr
Spar 20 %
Kampanje

Moa Utendørs
8 407 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Toseters sofa med armlener fra Venture Home. Ramme og armlener i akasie. Inkluderer lysegrå tykkere puter og to sideputer. Enkel montering kreves.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9595-075 |
| Farge | Akacia/Grå |
| Materiale | Akacia |
| Serie | Moa |
| Type | Sofa |
| Bredde | 1855 mm |
| Høyde | 565 mm |
| Sittedybde | 860 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 920 mm |
| Montering | Ja |
| Trekkfarge | Grå |
| Bruksområde | Utendørs |
| Rygghøyde | 31,5 cm |
| Sittehøyde | 250 mm |
| Sittebredde | 1765 mm |
| Antall Sitteplasser | 2 |
| EAN-nr | 7350107081789 |
