






Loungestol Venture HomeErica
4 591 kr5 739 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 18/5
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Loungestol Erica fra Venture Home. Les en bok, ta en drink, eller slapp av en stund i Erica loungestolen. Stolen er laget av stålbørstet akasie og har hvite puter i polyester. Enkel montering er nødvendig.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1206-072 |
| Farge | Akacia |
| Materiale | Akacia |
| Serie | Erica |
| Produkttype | Hagestol |
| Rygghøyde | 55 cm |
| Dybde | 200 cm |
| Høyde | 35 cm |
| Puteinkludert | Ja |
| Sittedybde | 66,5 cm |
| Sitehøyde | 35 cm |
| Sittebredde | 62 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 73 cm |
| EAN-nr | 7350118411384 |
