
Loungestol Venture HomeLina Utendørs
fra1 249 kr/stPris/pk 2 498
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Loungestol Lina fra Venture Home. Lina er en klassisk stol i moderne design. Fungerer utmerket som en del av en loungegruppe eller alene som en frisk detalj. Laget av stål. Ingen montering nødvendig.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Rosa, Sort |
| Materiale | Stål/Polyester |
| Serie | Lina |
| Type | Loungelenestol |
| Rygghøyde | 42 cm |
| Dybde | 59 cm |
| Høyde | 73,5 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittedybde | 45 cm |
| Sitehøyde | 35,5 cm |
| Sittebredde | 55 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 55 cm |



