
Parasoll HillerstorpParasoll 300x300 cmBeige
Nyhet
SOMMERPRIS
Spar 25 %
Kampanje

Parasoll 300x300 cm
Beige- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Eksklusiv 3 meter firkantet sidewinder parasoll laget av solid materiale som er kjent for høy kvalitet. Produsert i aluminium med tre-look finish og stoff i olefin. Stangen måler 48 mm. Parasollet kan låses og justeres i forskjellige vinkler, samt roteres rundt egen akse.
Spesifikasjon
- Materiale detalj: Olefin
- Justerbar: Ja
- Utvidbar: Nei
- Materiale: Aluminium
- Montering kreves: Nei
- Sammenleggbar: Ja
- Serie: Parasoll
Mål
- Dybde: 300 cm
- Lengde: 300 cm
- Bredde: 300 cm
- Nettovekt: 20,5 kg
- Høyde: 250 cm
Produktdeklarasjon
- Merke: Hillerstorp
- Postadresse: 33573
- Kontakt: info@hillerstorp.se
- Registrert firmanavn: Hillerstorps Trä Aktiebolag
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4015430003 |
| Bredde | 300 cm |
| Høyde | 250 cm |
| Farge | Beige |
| Type | Parasoll |
| Materiale | Aluminium |
| Justerbar | Ja |
| Dybde | 300 cm |
| Lengde | 300 cm |
| Sammenleggbar | Ja |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Parasoll |
| EAN-nr | 7319074300033 |




