



Parasollfot Venture HomeStathera m. Håndtak
1 583 kr1 759 kr
Spar 10 %
Kampanje
tom 18/5
Beskrivelse
Stabil parasollfot i granitt med et rør i stål for feste av parasollen. Enkel forflytning ved hjelp av håndtak.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9362-888 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Granit |
| Serie | Stathera |
| Produkttype | Parasollfot |
| Lengde | 50 cm |
| Vekt | 40 kg |
| Høyde | 27 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 50 cm |
| EAN-nr | 7350107081291 |
