
Hagestue PalmakoIsabella 10,9 M2
fra 143 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. To doble glassdører og vinduer med glass på alle sider slipper inn sol og varme. Du er inne men samtidig ute.
Varemerke
Beskrivelse
Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. To doble glassdører og vinduer med glass på alle sider slipper inn sol og varme. Du er inne men samtidig ute.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119341P |
| Farge | Hvit, Impregnert, Ubehandlet |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Serie | Isabella |
| Type | Hagestue, Paviljong |
| Lengde | 4010 mm |
| Bredde | 3030 mm |
| Høyde | 2970 mm |
| Montering | Byggesett |
| Areal | 12,2 m2 |
| Vinkel | 20 ° |
| Gulvflate | 10,9 m2 |
| Høyde | 297 cm |
| Max Snølast | 2 kg/m2 |
| Takdesign | Saltak |
| Veggtykkelse | 90 mm |
| Takstorlek | 18,1 |
| Total høyde | 297 cm |


