
Hagestue PalmakoIsabella 22,2 M2
fra 224 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. To doble glassdører og vinduer med glass på alle sider slipper inn sol og varme. Du er inne men samtidig ute.
Varemerke
Beskrivelse
Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. To doble glassdører og vinduer med glass på alle sider slipper inn sol og varme. Du er inne men samtidig ute.
Fordeler med Palmako uterom:
- Stabil limtrestruktur og prefabrikkerte vegger
- Vedlikeholdsfrie dører og vinduer i aluminium
- Energieffektivt glass bidrar til høy energieffektivitet
- Fleksibel plassering av dører og vinduer
- Enkel montering takket være forhåndskuttede deler
- Uterommet leveres som et komplett byggesett – inkludert skyvedører, sylinderlås og alle festematerialer. To dobbeltdører og to åpnbare Tilt&Turn-vinduer kan plasseres etter dine ønsker.
Merk: Gulv, grunnlag og takbekledning er ikke inkludert. Produktet leveres ubehandlet.
Skap et lyst og luftig ekstra rom med følelsen av frihet – året rundt. Et uterom fra Palmako er ikke bare et tillegg til hjemmet ditt – det er en forlengelse av din livskvalitet.
- Stabil limtrestruktur og prefabrikkerte vegger
- Vedlikeholdsfrie dører og vinduer i aluminium
- Energieffektivt glass bidrar til høy energieffektivitet
- Fleksibel plassering av dører og vinduer
- Enkel montering takket være forhåndskuttede deler
- Uterommet leveres som et komplett byggesett – inkludert skyvedører, sylinderlås og alle festematerialer. To dobbeltdører og to åpnbare Tilt&Turn-vinduer kan plasseres etter dine ønsker.
Merk: Gulv, grunnlag og takbekledning er ikke inkludert. Produktet leveres ubehandlet.
Skap et lyst og luftig ekstra rom med følelsen av frihet – året rundt. Et uterom fra Palmako er ikke bare et tillegg til hjemmet ditt – det er en forlengelse av din livskvalitet.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119345P |
| Farge | Hvit, Impregnert, Ubehandlet |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Serie | Isabella |
| Type | Hagestue, Paviljong |
| Lengde | 5970 mm |
| Bredde | 4010 mm |
| Høyde | 3150 mm |
| Montering | Byggesett |
| Areal | 23,9 m2 |
| Vinkel | 20 ° |
| Gulvflate | 22,2 m2 |
| Høyde | 315 cm |
| Max Snølast | 1,1 kg/m2 |
| Takdesign | Saltak |
| Veggtykkelse | 90 mm |
| Takstorlek | 32,6 |
| Total høyde | 315 cm |


