



Paviljong PalmakoBetty 18,0 m2
fra64 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Paviljong med kraftig rekkverk. Lag din egen oase i hagen. Passer også fint som overbygg over utendørs spa. Leveres som byggesett med kraftig pre-fabrikkert reisverk i limtre inkludert alt av festemidler.
Paviljong laget av nordisk gran med 120x120 mm sterke limtrestolper og rekkverk. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- 120x120 mm limtrestolper
- 19 mm høvlet råspont
- Tak av bord med not og fjær
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- 120x120 mm limtrestolper
- 19 mm høvlet råspont
- Tak av bord med not og fjær
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg og gulv er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 105212P |
| Farge | Hvit, Ubehandlet Tre |
| Materiale | Tre |
| Serie | Betty |
| Type | Paviljong |
| Design | Byggelement |
| Lengde | 4650 mm |
| Bredde | 4650 mm |
| Høyde | 3460 mm |
| Areal | 18 m2 |
| Max Snølast | 1,11 kg/m2 |
| Veranda | Nei |
| Takdesign | Paraplytak |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |


