


Paviljong PalmakoBetty 25,0 m2
fra81 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klassisk paviljong med kraftig rekkverk. Lag din egen oase i hagen. Passer også fint som overbygg over utendørs spa. Leveres som byggesett med kraftig pre-fabrikkert reisverk i limtre inkludert alt av festemidler.
Paviljongen er laget av limtre, noe som gjør at den beholder formen og stabiliteten sin. Dette gir også paviljongen en glatt og fin overflate som minimerer risikoen for fliser. Materialet er trykkimpregnert, noe som gjør det værbestandig og holdbart over lang tid til tross for de tøffe norske værforholdene. Paviljongen leveres i deler som enkelt monteres sammen, og alle nødvendige festeelementer er inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Dette er inkludert
- 120x120 mm limtre-stolper
- 19 mm høvlet rupanel
- Tak av rupanel
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Taktekking er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- 120x120 mm limtre-stolper
- 19 mm høvlet rupanel
- Tak av rupanel
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Taktekking er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 104704P |
| Farge | Hvit, Ubehandlet Tre |
| Materiale | Tre |
| Serie | Betty |
| Type | Paviljong |
| Lengde | 4670 mm |
| Bredde | 6170 mm |
| Høyde | 3620 mm |
| Areal | 25 m2 |
| Veranda | Nei |
| Takdesign | Paraplytak |
| Veggtykkelse | 120x120 mm |


