





Paviljong PalmakoLenna 16,6 m2 Set 307Ubehandlet Tre
42 392 kr52 990 kr
Spar 20 %
Kampanje

Lenna 16,6 m2 Set 307
Ubehandlet Tre42 392 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stor og koselig paviljong med kraftig rekkverk. Passer også fint som overbygg over utendørs spa.
Produktfordeler
Kraftig limtrekonstruksjon
Pre-cut byggesett
Miljøskapende
Perfekt overbygg til Jacuzzi
Leveres som byggesett med kraftig pre-fabrikkert reisverk i limtre inkludert alt av festemidler.
Gulvsett er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilvalg. Ved bestilling av gulvsett Lenna/Betty/Bianca anbefaler vi 2 gulvsett. Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Paviljongen leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Sørg for nødvendig forankring, Stolpesko er ikke inkludert.
Kraftig limtrekonstruksjon
Pre-cut byggesett
Miljøskapende
Perfekt overbygg til Jacuzzi
Leveres som byggesett med kraftig pre-fabrikkert reisverk i limtre inkludert alt av festemidler.
Gulvsett er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilvalg. Ved bestilling av gulvsett Lenna/Betty/Bianca anbefaler vi 2 gulvsett. Valgfritt taktekke kjøpes separat.
Paviljongen leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle den i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Sørg for nødvendig forankring, Stolpesko er ikke inkludert.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 111336 |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Serie | Lenna |
| Produkttype | Paviljong |
| Design | Byggelement |
| Lengde | 5880 mm |
| Bredde | 3000 mm |
| Høyde | 2450 mm |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| For Takfall | 0-15 grader |
| Veggtykkelse | 120x121 mm |
| Gulvflate | 16,6 |
| Areal | 17,6 m² |
| Total høyde | 245 cm |
| Takstorlek | 21,4 |
| Treslag | Gran |
| Takdesign | Flatt tak |
| EAN-nr | 4743142023822 |
| Nobb | 60163189 |




