Beskrivelse
Hammocktaket Eden Wood 3-seter er en hengekøye-tak som passer til Mellby/Marsstrand/Torekov.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Farge | Beige, Blå, Grønn, Grå, Sort |
| Materiale | Polyester |
| Type | Hammocktak |
| Lengde | 2000 mm |
| Bredde | 1300 mm |
| Høyde | 1580 mm |
| Sittedybde | 570 mm |
| Sitehøyde | 450 mm |
| Sittebredde | 1600 mm |
| Sittehøyde | 450 mm |






