
Hammocktak Eden Woodtil Mellby/Marstrand/Torekov/Holmsund 3-seterGrønn
1 anmeldelse
SOMMERPRIS
1 199 kr
Farge: Grønn
Beskrivelse
Hammocktaket Eden Wood 3-seter er en hengekøye-tak som passer til Mellby/Marsstrand/Torekov.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 0954-11 |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Polyester |
| Type | Hammocktak |
| Lengde | 2000 mm |
| Bredde | 1300 mm |
| Høyde | 1580 mm |
| Sittedybde | 570 mm |
| Sitehøyde | 450 mm |
| Sittebredde | 1600 mm |
| Sittehøyde | 450 mm |
| EAN-nr | 7350107031333 |







