



Putekasse BiohortLoungeBox 160Mørkgrå Metallic
17 162 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå

LoungeBox 160
Mørkgrå Metallic17 162 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
LoungeBox Biohort 160 er perfekt til oppbevaring av sitteputer og andre saker som det ellers ikke er plass til. Putekassen har et tiltalende design og passer derfor bra til å plasseres synlig på enhver terrasse.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 65065 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Materiale | Stål |
| Serie | LoungeBox |
| Type | Oppbevaringsboks |
| Lengde | 1600 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 835 mm |
| Vekt | 43 kg |
| Volum | 935 l |
| Volym | 935 l |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414650657 |



