



Putekasse BiohortLoungeBox 200Mørkgrå Metallic
22 041 kr
Prispresset
Farge: Metallic Mørkgrå

LoungeBox 200
Mørkgrå Metallic22 041 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 49 kr
Beskrivelse
LoungeBox Biohort 200 er perfekt til oppbevaring av sitteputer og andre saker som det ellers ikke er plass til. Putekassen har et tiltalende design og passer derfor bra til å plasseres synlig på enhver terrasse.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 65075 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Materiale | Stål |
| Serie | LoungeBox |
| Produkttype | Oppbevaringsboks |
| Lengde | 2000 mm |
| Bredde | 840 mm |
| Høyde | 885 mm |
| Vekt | 58 kg |
| Volym | 1485 l |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414650756 |




