
Putekasse Venture HomeAmazon
fra4 139 krfra4 869 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
Beskrivelse
Oppbevaringsboks for puter og puter for lengre holdbarhet. Amazon er laget av kunstrotting.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Natur, Sort |
| Materiale | Konstrotting |
| Serie | Amazon |
| Produkttype | Dyneboks |
| Lengde | 900 mm |
| Bredde | 1500 mm |
| Høyde | 1005 mm |
| Montering | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Volym | 1355 l |
