


















Putekasse Venture HomeAmazonSort
4 139 kr4 869 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge
Beskrivelse
Oppbevaringsboks for puter og puter for lengre holdbarhet. Amazon er laget av kunstrotting.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 8171-001 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Konstrotting |
| Serie | Amazon |
| Produkttype | Dyneboks |
| Lengde | 900 mm |
| Bredde | 1500 mm |
| Høyde | 1005 mm |
| Volym | 1355 l |
| Montering | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| EAN-nr | 7350107083011 |

