Beskrivelse
Oppbevaringsboks for puter og dyner for lengre holdbarhet. London er laget av kunstrotting.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Natur |
| Materiale | Konstrotting |
| Serie | London |
| Produkttype | Dyneboks |
| Lengde | 600 mm |
| Bredde | 1300 mm |
| Høyde | 605 mm |
| Montering | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Volym | 470 l |



