





















Putekasse Venture HomeTiana Utendørs
8 583 kr10 729 kr
Spar 20 %
Kampanje

Tiana Utendørs
8 583 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tiana er utrolig smart og praktisk for oppbevaring av putene dine og andre utemiljøartikler. Ta vare på putene dine på riktig måte med hjelp av en stilig puteboks - det kan forlenge levetiden!
Vi gir tips!
Utemøbler i aluminium og rustfritt stål bør rengjøres regelmessig med vann og mild såpe. Skyll alltid grundig med rikelig med vann, noe som blir ekstra viktig hvis møblene er plassert i nærheten av havet der salt kan transporteres via luften. Saltet kan føre til korrosjon som kan forårsake avskalling eller bobler i lakken. Ikke vask dynboksen med høytrykksvasker, overflaten kan bli skadet av det høye trykket.
Utemøbler i aluminium og rustfritt stål bør rengjøres regelmessig med vann og mild såpe. Skyll alltid grundig med rikelig med vann, noe som blir ekstra viktig hvis møblene er plassert i nærheten av havet der salt kan transporteres via luften. Saltet kan føre til korrosjon som kan forårsake avskalling eller bobler i lakken. Ikke vask dynboksen med høytrykksvasker, overflaten kan bli skadet av det høye trykket.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2012-408 |
| Farge | Black |
| Materiale | Aluminum |
| Serie | Tiana |
| Type | Puteboks |
| Bruksområde | Utendørs |
| Dybde | 90 cm |
| Høyde | 100 cm |
| Bredde | 150 cm |
| EAN-nr | 7340220839695 |
