
Møbelovertrekk Venture Home
fra1 165 kr
Velg Mål
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Ta godt vare på utemøblene dine med møbelbeskyttelse fra Klas-serien! Ved hjelp av møbelbeskyttelse kan du enkelt forlenge levetiden til utendørsartiklene dine, og du slipper å vaske møblene like ofte - like smart som det er komfortabelt! Møbelbeskyttelsen kommer i forskjellige størrelser og er vanntett, så den motstår regn og ruskevær på en effektiv måte.
Varemerke
Beskrivelse
Ta godt vare på utemøblene dine med møbelbeskyttelse fra Klas-serien! Ved hjelp av møbelbeskyttelse kan du enkelt forlenge levetiden til utendørsartiklene dine, og du slipper å vaske møblene like ofte - like smart som det er komfortabelt! Møbelbeskyttelsen kommer i forskjellige størrelser og er vanntett, så den motstår regn og ruskevær på en effektiv måte.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå |
| Materiale | Polyester |
| Type | Møbelbeskyttelse |
| Justerbar | Nei |
| Bruksområde | Utendørs |
| Montering | Ja |
| Høyde | 1300, 2650 mm |
| Lengde | 900, 1600 mm |
| Bredde | 2050, 2100 mm |