
Møbeltrekk HillerstorpKungshult Fotpall
689 kr 919 kr
Spar 25 %
Kampanje

Kungshult Fotpall
689 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Møbeltrekk i sort PU-behandlet polyester.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4099105008 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Polyester |
| Serie | Kungshult |
| Type | Møbeltrekk |
| Lengde | 710 mm |
| Bredde | 540 mm |
| Høyde | 320 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319071050085 |
