
Møbeltrekk HillerstorpKungshult Lenestol
974 kr1 299 kr
Spar 25 %
Kampanje

Kungshult Lenestol
974 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Møbeltrekk i sort PU-behandlet polyester.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4099101008 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Polyester |
| Serie | Kungshult |
| Type | Møbeltrekk |
| Lengde | 830 mm |
| Bredde | 1030 mm |
| Høyde | 620 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319071010133 |
