
Møbeltrekk HillerstorpLounge 235/75X235/75X80 Cm
1 912 kr2 195 kr
Spar 13 %
Kampanje

Lounge 235/75X235/75X80 Cm
1 912 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Møbeltrekk i grå polyester, stoffvekt 270 gram med TPE-behandling. En pustende, antibakteriell og vannavvisende Møbeltrekk med teipede sømmer og snor med malje.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2094942323 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Polyester |
| Serie | Lounge |
| Type | Møbeltrekk |
| Lengde | 2350 mm |
| Bredde | 2350 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Dybde | 750 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319074942325 |
