
Møbeltrekk HillerstorpLundamo Hjørnesofa
2 002 kr2 669 kr
Spar 25 %
Kampanje

Lundamo Hjørnesofa
2 002 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Møbeltrekk i svart PU-behandlet polyester.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4099301008 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Polyester |
| Lengde | 214 cm |
| Høyde | 59 cm |
| Bredde | 72,5 cm |
| EAN-nr | 7319073010087 |
