
Møbeltrekk HillerstorpOxelunda Midtdel
849 kr

Oxelunda Midtdel
849 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Møbeltrekk i sort PU-behandlet polyester.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 4099402008 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Polyester |
| Serie | Oxelunda |
| Type | Møbeltrekk |
| Lengde | 780 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Høyde | 640 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319074020085 |
