
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Beskytter møblene mot fuktighet og vann fra bakken. Selges i 4-pakninger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 950 |
| Farge | Transparent |
| Materiale | Plast |
| Produkttype | Møbelbein |
| Lengde | 50 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Høyde | 20 mm |
| EAN-nr | 7319070009503 |
