



Benkbord PLUSBasic Trykkimpregnert treBxLxH: 1600x1770x720 mm
5 219 kr
Prispresset
Design
Beskrivelse
Benkbord Basic, klassisk og stilfullt. Laget av trykkimpregnert trevirke med galvaniserte ben.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185810-1 |
| Farge | Brun |
| Materiale | Furu/Stål |
| Serie | Basic |
| Type | Spisegrupper |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1770 mm |
| Bredde | 1600 mm |
| Høyde | 730 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Treslag | Trykkimpregnert |
| Offentlig Miljø | Ja |
| Antall Sitteplasser | 8 |
| EAN-nr | 5703393718426 |

