


Benkbord PLUSClassic Svart PlastBxLxH: 1770x1770x750 mm, Ryggstøtte på begge benkene
14 966 kr
Prispresset
Design
Beskrivelse
Populært benkbord fra PLUS serien Classic med myke rundede former. Laget av resirkulerbar plast med galvaniserte ben.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185872-25 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Resirkulert plast Sort |
| Serie | Classic |
| Type | Spisegrupper |
| Design | Ryggstøtte på begge benkene |
| Lengde | 1770 mm |
| Bredde | 1770 mm |
| Høyde | 750 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Antall Sitteplasser | 8 |
| EAN-nr | 5703393722829 |

