


Benkbord PLUSClassic SvartBxLxH: 1770x1770x750 mm, Ryggstøtte på begge benkene
8 295 kr
Prispresset
Design

Classic Svart
BxLxH: 1770x1770x750 mm, Ryggstøtte på begge benkene8 295 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Populært benkbord fra PLUS serien Classic med myke rundede former. Møbelet er laget av trykkimpregnert trevirke med galvaniserte ben. Grunnet svart.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185872-15 |
| Antall Sitteplasser | 8 |
| Lengde | 1770 mm |
| Design | Ryggstøtte på begge benkene |
| Form bord | Rektangulær |
| Høyde | 750 mm |
| Bredde | 1770 mm |
| Farge | Sort |
| Materiale | Furu/Stål |
| Serie | Classic |
| Type | Spisegrupper |
| Treslag | Trykkimpregnert |
| Sammenleggbar | Nei |
| EAN-nr | 5703393722744 |
