



Hagemøbel PLUSGruppe Nostalgi Svart/Gråbrun
6 770 kr
Prispresset
Beskrivelse
Møbelgruppe Nostalgi fra PLUS er en benkgruppe med sorte kryssben og planker i 42 mm impregnert grått trevirke.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185900-19 |
| Farge | Svart/Gråbrun |
| Materiale | Tre |
| Serie | Nostalgi |
| Type | Spisegrupper |
| Design | Uten ryggstøtte |
| Lengde | 1770 mm |
| Bredde | 1200 mm |
| Høyde | 360 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Vekt | 85 kg |
| Uttrekkbart | Nei |
| Form bord | Rektangulær |
| Offentlig Miljø | Ja |
| Antall Sitteplasser | 8 |
| EAN-nr | 5703393725240 |

